ACCA Ruhsatı nasıl alınır?

Finans ve muhasebe kariyerini küresel boyuta ve geleceğe taşımak isteyenleri bekliyoruz!

Finans ve muhasebe profesyonelleri için global bir kuruluş olan ACCA, kariyerinize uluslararası bir boyut kazandırıyor. TÜRMOB üyeleri ve stajyerleri, dünyanın 180'den fazla ülkesinde geçerliliğe sahip ACCA ruhsatına ayrıcalıklı koşullarla erişme fırsatından yararlanıyor. Eğer zaten bir finans profesyoneliyseniz, geleceğin dünyasına hazır ve tercih edilen olmak istiyorsanız veya finans ve muhasebe alanında başarılı bir kariyere başlamak istiyorsanız atacağınız adımlarda size yardımcı olmak için yanınızdayız.

ACCA sınavları ve ruhsatı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ilgili birimimizin sizinle iletişime geçmesi için bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Bilgi Alın Şimdi Başvurun

ACCA'ya giden yollar

TÜRMOB Üyesiyim

TÜRMOB üyelerinin dünyaca tanınmış ACCA ruhsatına ayrıcalıklı koşullarla erişim sağlayan TÜRMOB ve ACCA arasında imzalanan Stratejik Geçiş Sözleşmesi’ni duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu sözleşme, yalnızca 3 sınavla ACCA üyeliğine hızlıca erişmenizi sağlayacaktır.

TÜRMOB Stajyeriyim

TÜRMOB stajyerlerinin dünyaca tanınmış ACCA ruhsatına ayrıcalıklı koşullarla katılmalarını sağlayan TÜRMOB ve ACCA arasında imzalanan Stratejik Geçiş Sözleşmesi'ni duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu sözleşme, yalnızca 4 sınavla ACCA üyeliğine hızlıca erişmenizi sağlayacaktır.

Standart Yol 

Eğer herhangi bir muafiyetiniz yok ise ACCA ruhsatı alabilmek için 13 sınavı tamamlamanız gerekecektir. 

Bilgilerinizi bırakın ve ACCA Ruhsatının bugün sizi nereye götürebileceğini keşfedin.

Uzman danışmanlarımızdan biri sonraki adımı atmanıza yardımcı olmak için sizinle irtibata geçecektir.

Bu formu doldurarak, ACCA'ye iletişim bilgilerimin, beni sektörel gelişmeler, etkinlikler, kariyer tavsiyeleri ve ACCA hakkında diğer konular hakkında beni bilgilendirmesi için kullanmasına izin veriyorum.                                             

İstediğiniz zaman, bizimle irtibata geçerek, bize sağlamış oluğunuz kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir veya bizden bilgi almaktan vazeçebilirsiniz. ACCA, iletişim bilgilerinizi tedarikçiler ve denetçiler ile paylaşabilir. Birleşik Krallık dışında yaşayan bireyler, kişisel iletişim bilgilerinizin ACCA'in AB içinde bulunan ana bilgi sistemleri içinde saklı tutulacağını ve bu bilgilere ikamet ettiğiniz ülkede bulunan ACCA yerel ofisi tarafından erişilebileceğini  lütfen dikkate alınız. ACCA, kişisel verileri AB içinde işlemekte olup, operasyonları ve hizmet sunumu parçası olarak verileri AB dışına da transfer edebilmektedir. 

Kişisel verilerinizin ve haklarınızın nasıl kprunduğuna dair daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen gizlilik politikamıza göz atın veya privacy@accaglobal.com ile irtibata geçin.